Obżarskie wkrada się, gdy nasze pragnienia wymykają się spod kontroli i stają się nadmierne z jedzeniem.

Również jasne, łatwe do zdobycia darmowe materiały najprawdopodobniej sygnalizują, że materiały programowe firmy będą równie jasne i łatwe do uchwycenia.

Jeśli chcesz przykłady, oto krótka lista bezpłatnych zasobów Ta precyzyjna oferta odżywiania. (Tam też pojawia się nasze uprzedzenie, ale mam nadzieję, że uznasz to za cenne.)

Rozważ wszelkie zasoby bonusowe, które firma pakuje z certyfikatem.

Lata po certyfikacji, Możesz już nie pamiętać każdego szczegółu. Dlatego jest to pomocne, jeśli firma certyfikacyjna umożliwia dożywotnie dostęp do materiałów, abyś mógł odświeżyć swoją pamięć, mówi ng.

„Jeden z powodów, dla których postanowiłem uzyskać certyfikat w Precision Nutrition: jest tyle informacji dla wolny. Nie wszystkie certyfikaty to robią ”, mówi NG. „Masz cały ten arsenał, bibliotekę rzeczy. Jest tak wiele narzędzi. To jak supermocarstwo, które pozwala wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafią. To sprawia, że ​​czujesz się jak badass. ”

Szukaj certyfikatów, które uczą Cię, jak trenować z pewnością.

Niektórzy trenerzy uczą się, uczą się i uczą – ale nigdy nie podejmuj się zanurzyć Zacznij coaching. Tak więc zaawansowane certyfikaty, które łączą je z mentorem i pozwalają na odgrywanie ról, mogą być pomocne dla budowania zaufania, mówi Gill.

Czego szukać w dobrym programie certyfikacji żywieniowej

Właśnie ci powiedział – dużo . Są szanse, że nie pamiętasz tego wszystkiego. Dlatego sprowadziliśmy wszystkie kluczowe punkty na poręcznej listy kontrolnej poniżej. Zrzut ekranu. Wydrukuj to. Lub po prostu dodaj do zakładek tę stronę.

Użyj jej do weryfikacji firm certyfikacyjnych, abyś mógł uzyskać wartość swoich pieniędzy.

Pełna lista kontrolna programu certyfikacji żywieniowej

Poszukaj żywienia Certyfikaty, które:

✓ Pomóż zrobić kolejny krok w karierze.

✓ Pokryj tematy żywieniowe, które najbardziej Cię interesują.

✓ Zwiększ swoją pewność siebie .

✓ Dopasuj swoje wartości, poziom wiedzy i styl uczenia się.

✓ są wysoce uważane przez innych specjalistów ds. Zdrowie, kondycji i dobrego samopoczucia.

✓ ✓ Publikuj łatwe do zrozumienia materiały oparte na dowodach.

✓ Demystifikuj zakres praktyki.

✓ Oferuj walidację dla swoich absolwentów, aby klienci mogli sprawdzić, czy ich certyfikacja jest legalna i aktualny.

✓ Naucz się od jednego do dwóch umiejętności, których możesz użyć natychmiast.

✓ Spłaci się w ciągu sześciu miesięcy.

Unikaj certyfikatów żywieniowych, że:

✓ Skoncentruj się na wąskiej umiejętności „smaku miesiąca”, która szybko się datą.

✓ są promowane przez C OPPANIE, które są w 100 % skupione na „twardej sprzedaży”.

✓, są wycenione znacznie wyższe niż podobne kursy oparte na rygorach i reputacji.

✓ Nie pracują personelu ekspertów.

✓ Użyj mediów społecznościowych do rozpowszechniania obalonych roszczeń żywieniowych.

Niezależnie od tego, czy ostatecznie zdecydujesz się uzyskać certyfikat przez Precision Nutrition, czy inną firmę, szczerze kibicujemy Ci sukcesowi. (Świat potrzebuje więcej świetnych trenerów.)

Czy nie byłoby miło, gdyby wyruszenie w podróż zdrowotną i fitness oznaczała prostą linię sukcesu? Na lepsze lub gorsze, to nie jest prawdziwe życie – ale jest nadzieja. Oto sześć prawdziwych historii klientów coachingowych Precision Nutrition, którzy napotykali główne przeszkody na drodze do utraty wagi, pokonali je i wykorzystali to, czego nauczyli się, aby stać się lepszymi i silniejszymi ludźmi niż kiedykolwiek wcześniej.

++++

stało się kwintesencją pytania o współczesnym wieku: dlaczego tak trudno jest ludziom schudnąć i dopasować?

Odpowiedź brzmi: cóż, życie.

wymagające pracy. Strach przed zmianą. Spadająca pewność siebie. Życie towarzyskie, które obracają się wokół piwa i jedzenia baru. Założenie rodziny. Opieka nad chorej ukochana, a może nawet żałowanie straty.

Te bariery zdrowotne i fitness mogą wydawać się nie do pokonania dla tych, którzy się z nimi stają. jego sposobem. Możesz czuć się, jakby nikt nie rozumie i nikt nie może ci pomóc. Możesz czuć, że nie ma nic poza dnem.

W trakcie coachingu ponad 100 000 klientów trenerzy precyzyjni usłyszeli wszystkie historie o walce-biusterach w imieniu i łamach serca. A jeśli nauczyliśmy się czegoś z tych historii, ludzie są silni.

Wydaje się, że gdzieś w nas jest mały głos, który mówi: idź dalej.

następujące sześć Historie pochodzą od ludzi, którzy kontynuowali.

Pomimo głównych przeszkód, z którymi się borykali, ci klienci Coaching Precision Gieging udało się iść naprzód i przewyższyć swoją osobistą górę.

Te historie te historie pochodzą z prawdziwych ludzi, takich jak ty.

, co oznacza, że ​​jeśli uderzyłeś pozornie nieruchome skałę, cokolwiek to wygląda, historia się nie skończyła.

ty Po prostu muszę iść dalej.

Poznaj Boba.

& lt; p & gt;

W zaledwie 59 lat Bob Miller doświadczył kilku pędzli ze śmiercią z powodu poważnych problemów z sercem i nerek. Ale pragnienie spotkania z kiedyś wnukami zmusiło go do zapisania się na coaching, a on osiągnął to, co kiedyś wydawało się niemożliwe. Teraz, przy zdrowszym ciele i znacznej utraty wagi, Bob obejmuje przyszłość pełną możliwości.

Meet Nivi.

& lt; p & gt;

Nivi Jaswal był wyższym kierownictwem wyższego szczebla z nieustępliwym dążeniem do sukcesu-dopóki pewnego dnia obudziła się na hotelowej podłodze, która zemdlała z wyczerpania. W wieku 37 lat dowiedziała się, że współczucie, a nie perfekcjonizm, było sposobem na osiągnięcie pełnego potencjału.

Poznaj Daniela.

& lt; p & gt;

Daniel Hayes, dedykowany maraton, zbliżył się do śmiertelnego zawału serca w wieku 38 lat. Po operacji i lekarstwach po metabolizmie Daniel po prostu nie mógł znaleźć sposobu, aby wrócić do jego sprawnego, zdrowego siebie. Coaching Precision Nutrition pomógł mu znaleźć drogę do zrównoważonych nawyków, które utrzymają go w zdrowiu na dłuższą metę.

Poznaj Sheila.

& lt; p & gt;

Przed precyzyjnym coachingiem żywieniowym chodzenie na siłownię przerażało 49-letnią Sheila Brooks. Po latach wierzenia, że ​​nie została wycięta na ćwiczenia z powodu niepełnosprawności, czuła się komfortowo zbierając ciężkie sztangę – i na nowo zdefiniowała się jako zdolna i silna.

Poznaj Dan.

& lt; p & gt;

Po nieoczekiwanej utraty żony Dan Hibbert został z ogromną ilością żalu i pięciorgiem dzieci. Dokonał potężnego wyboru, aby przyspieszyć swoją rodzinę, a poprzez Coaching Precision Nutrition 45-latek odkrył, że fitness może być jednym z jego największych sojuszników w radzeniu sobie ze stratą.

Poznaj Alana.

& lt; p & gt;

Kiedy 54-letnia Alana Wylie-Reeves rozpoczęła coaching precyzyjnego odżywiania, ledwo mogła pochylić się, by coś znieść z podłogi. Po roku z programem zrzuciła dodatkową wagę, która ją spowolniała, i zyskała wiedzę, że jest bardziej odporna niż kiedykolwiek sobie wyobrażała.

chce pomóc stać się najzdrowszą, najsilniejszą wersją ciebie ?

Most people know that regular movement, eating well, sleep, and stress management are important for looking and feeling better. Potrzebują jednak pomocy https://harmoniqhealth.com w zastosowaniu tej wiedzy w kontekście ich pracowitego, czasem stresującego życia.

W ciągu ostatnich 15 lat zastosowaliśmy metodę Coaching Precision Nutrition, aby pomóc ponad 100 000 klientów utracić tłuszcz, stać się silniejszym , i poprawić ich zdrowie… w długim okresie… bez względu na wyzwania, z którymi mają do czynienia. Programy certyfikacyjne) nauczyć ich, jak trenować własnych klientów poprzez te same wyzwania.

Zainteresowany coachingiem żywieniowym? Dołącz do listy przedsprzedażowej; Zaoszczędzisz do 54% i zabezpieczysz miejsce 24 godziny wcześniej.

Otwieramy miejsca w naszym kolejnym coachingu żywieniowym w środę, 13 lipca 2022 r.

Jeśli jesteś zainteresowany coachingiem i chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcam do dołączenia do naszej listy przedsprzedaży poniżej. Bycie na liście daje dwie specjalne zalety.

Jeśli jesteś gotowy zmienić swoje ciało i swoje życie , Z pomocą najlepszych trenerów na świecie, to twoja szansa.

[ Program certyfikacji].

Letargiczny, rozdęty, mglisto głodowy, niewygodny… wszystkie są typowymi objawami, które mogą powstrzymać ludzi przed ich celami zdrowotnymi i fitness przez lata. Czasami winą jest niewykrywalna wrażliwość na żywność. Oto jak wykorzenić i rozwiązać problem.

+++

W programie Coaching Precision Nutrition, wielu klientów pojawia się na pierwszym dniu z przypadkiem „Blahs”. Tak się czują od lat i głównie obwiniają to za brak utraty wagi.

Ale co, gdyby to było coś innego?

, gdy zaczynamy przyjmować Głębokie spojrzenie na ich nawyki żywieniowe, czasami odkrywamy, że jedna lub więcej wrażliwości na jedzenie powoduje, że są zmęczone, skurcze, mgliste, ale alergiczne lub bóle-lub inne z wielu objawów wrażliwości pokarmowe.>

Lightbulb.

Oczywiście wrażliwość na żywność może mieć poważne konsekwencje dla twojego zdrowia. Nie robią też żadnych przysług na siłowni, studio jogi lub na szlaku.

Jednak po wyeliminowaniu źródła problemu większość klientów szybko znajduje energię i siłę, jaką nie zrobili. Nie wiem, żeby w nich mieli. I zaczynają szybko sprawdzać cele w stylu życia.

Jeśli podejrzewasz, że masz własną nietolerancję/wrażliwość żywności lub jeśli pracujesz z klientami i podejrzewasz, że ich doświadcza, dzisiejszy przewodnik po eliminacji Dieta – Złoty standard ich zrootowania – pomoże.

Pobierz infografika dla swojej drukarki lub tabletu. Zachowaj go w kuchni lub przynieś następną wizytę lekarza lub dietetyka. Dziel Zasadniczo dobrym pomysłem jest uzyskanie pomocy w trudnych zmianach związanych z dietą. Porozmawiaj z lekarzem lub dietetykiem, aby uzyskać wskazówki. (Kliknij tutaj, aby wydrukować bezpłatną kopię, aby zabrać na następną wizytę).

Jeśli jesteś trenerem lub chcesz być…

Możesz pomóc ludziom w budowaniu żywienia i Nawyki stylu życia, które poprawiają ich zdrowie fizyczne i psychiczne, wzmacniają ich odporność, pomagają im lepiej radzić sobie ze stresem i uzyskać wyniki zrównoważone . Pokażemy ci, jak.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, rozważ certyfikat coachingowy PN poziomu 1.

Pojęcie obżaru i to, co to oznacza, jest Wciąż bardzo istotne w światach nasyconym żywnością, w którym ludzie szukają zdrowia i wyższego celu.

Co to jest żarłoczne? -Uzyskanie konieczności. Gluttons pożerają więcej, pozostawiając innych mniej. To jest nieuzasadnienie.

Poza konsumpcją Łamanie opisuje kult jedzenia i czerpanie z niego nadmiernej przyjemności.

W tym obrazie, ostatnim osądowi, Gluttons faktycznie stały się jedzeniem. Niebo jest po lewej i piekło po prawej. Po prawej, zjadacze są spożywane. Kliknij, aby powiększyć.

Łysienie rozciąga się również na towary materialne i inne przyjemności fizyczne. „-Aholic” to sufiks przywiązany do „posiłku” żarliwego. „Zdrowie” jedzący może być również niewielkie. Tak jak ktoś może być zły na właściwą rzecz, ale wyrażaj to w niewłaściwy sposób, ktoś może jeść zdrowe jedzenie w sposób żarłoka.

Bardziej naturalny i niezbędny aktywność (np. Jedzenie i seks ), tym bardziej przyjemne jest. Gdybyśmy nie czerpali przyjemności z jedzenia i prokretacji, mielibyśmy populację 100 i cierpielibyśmy na gniew.

Łaskaskowe wkrada się, gdy nasze pragnienia wymykają się spod kontroli i nadmierne z jedzeniem. Jest to trudne we współczesnym społeczeństwie, ponieważ nasz apetyt podlega zewnętrznym autorytatywnym wpływom psychologicznym. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz wszystko o apetycie Część 1 i część 2.

Chwytanie Łamańki

Myśliciele, filozofowie i regulatorzy społeczni od wieków zmagają się z tym, jak zdefiniować i zrozumieć obżęcze.

Czy „Łaskawy” wiąże się po prostu, ile jemy? A może powinien ono zastosować się szerzej do naszych ogólnych wzorców konsumpcji? W szczególności

​​W szczególności późno rzymski i średniowieczni myśliści europejscy byli dość zajęci tym pytaniem, ponieważ próby nałożenia nowych, bardziej surowych reżimów religijnych na społeczeństwach wiejskich były sprzeczne z tradycyjnymi, często wysoce pobłażliwymi, „pogańskimi” uroczystościami organizowanymi przez ludzi, których „paskudne” Brutish i krótkie „codzienne życie były zorganizowane przez święto cykli zbiorów.

Jednak inne światowe religie i tradycje duchowe również przedstawiły swoje przemyślenia na temat tego, co oznacza obżarcze. (Więcej na ten temat poniżej.)

Ogólnie obżarstwo może obejmować:

 • Nie delektując się rozsądną ilością jedzenia
 • Jedzenie poza przepisanym czasem (bezmyślne jedzenie)
 • Przewidywanie jedzenia z zajętą ​​tęsknotą
 • Spożywanie kosztownych potraw (hojnie jedząc po prostu w celu widocznego spożycia)
 • Nie będąc zadowoleniem „wspólne„ wspólne „wspólne„ wspólne „wspólne” „Żywność; Zawsze szukając przysmaków (a być może supersing)
 • Zwracanie zbyt dużej uwagi na jedzenie (co obejmuje zbyt dużą uwagę na to, jak wyglądamy – które, jak argumentują, może stać się bałwochwalstwem)
 • W Biblii słowo „żarłok” służy do przedstawienia kogoś, kto je, ponieważ chce jedzenia, a nie potrzebują. Chrześcijański myśliciel religijny Thomas Akwinas, piszący w 1200 roku, zrównał się z dzieciami, ponieważ rządzi ich przyjemnością z apetytu, a ich zachowanie jest przez to rządzone. z nas, którzy próbujemy uczyć i ćwiczyć „uważne jedzenie” oraz sposób życia w stylu PN.

  Takie spostrzeżenia rodzą również pytania dotyczące naszych własnych nawyków konsumpcyjnych.

 • ” Łaskawy ”obejmują po prostu, ile jemy?
 • , czy też powinno się zastosować szerzej do naszych ogólnych wzorców konsumpcji?
 • Na przykład, a co z:

  Masywny burger fast food? Drogie lody kokosowe? Apple wysłane z Nowej Zelandii?

  Łamanie jako sin

  koncepcja „grzechu ”Jest kontrowersyjny. W 2010 r. Myślimy o świecie inaczej niż, powiedzmy, średniowiecznych Europejczyków.

  Chrześcijańska koncepcja siedmiu „śmiertelnych grzechów” pochodzi od pierwotnej listy ośmiu myśli złych myśli wczesnych chrześcijańskich mnichów (później zmodyfikowanych przez świętego John Cassian i papież Gregory do tego, co znamy).